Słowno wstępne

Jestem otwarty na współpracę z organizacjami, osobami prywatnymi a także instytucjami samorządowymi jak i państwowymi, które działają na rzecz rozwoju miasta i regionu. Liczę, iż na łamach mojego portalu najciekawsze informacje , pomysły i inspiracje znajdą swoje miejsce. Niech ten elektroniczny przekaz będzie wizytówką mojej osoby i sympatyków "Regionu tarnowskiego".

Kazimierz Koprowski
Kandydat na Prezydenta Miasta Tarnowa

Poparcie Jarosława Gowina

 2018-10-27

Jarosław Gowin: Tarnów jest miastem z ogromnym potencjałem, ale potencjałem który jest od wielu lat niewykorzystany – ocenił wicepremier i lider Porozumienia Jarosław Gowin. W sobotę poparł kandydata PiS na prezydenta tego miasta Kazimierza Koprowskiego.

Według Jarosława Gowina, inicjatywa kandydata PiS, aby stworzyć w dawnych zakładach przetwórstwa Owintar, w Centrum wysoko wyspecjalizowanych i zarazem wysokopłatnych usług jest remedium na jedną z największych bolączek dzisiejszego Tarnowa, którą - zdaniem wicepremiera - jest „drenaż młodych dobrze wykształconych ludzi”, a także wpisuje się w propozycje rządu Mateusza Morawieckiego dla miast średniej wielkości, takich jak Tarnów.

„Tutaj po prostu nie ma dla nich miejsc pracy, dlatego wyjeżdżają oni do Krakowa, Wrocławia, Warszawy, a nawet do Rzeszowa. Tarnów będzie się rozwijał, jeżeli będą tutaj powstawać miejsca pracy dla dobrych specjalistów” - ocenił Gowin. Zadeklarował, że inicjatywa Koprowskiego zagospodarowania terenów dawnego Owintaru będzie miała pełne rządowe wsparcie. „Zapewne będzie mogła też liczyć na wsparcie władz wojewódzkich, bo Zjednoczona Prawica odniosła w Małopolsce druzgoczące zwycięstwo” - dodał lider Porozumienia.

wSieci.pl

20 marzec 2019

Niezalezna.pl

Źródła nie znaleziono

chwilowka