Słowno wstępne

Jestem otwarty na współpracę z organizacjami, osobami prywatnymi a także instytucjami samorządowymi jak i państwowymi, które działają na rzecz rozwoju miasta i regionu. Liczę, iż na łamach mojego portalu najciekawsze informacje , pomysły i inspiracje znajdą swoje miejsce. Niech ten elektroniczny przekaz będzie wizytówką mojej osoby i sympatyków "Regionu tarnowskiego".

Kazimierz Koprowski
Kandydat na Prezydenta Miasta Tarnowa

Poparcie Jarosława Gowina

 2018-10-27

Jarosław Gowin: Tarnów jest miastem z ogromnym potencjałem, ale potencjałem który jest od wielu lat niewykorzystany – ocenił wicepremier i lider Porozumienia Jarosław Gowin. W sobotę poparł kandydata PiS na prezydenta tego miasta Kazimierza Koprowskiego.

Według Jarosława Gowina, inicjatywa kandydata PiS, aby stworzyć w dawnych zakładach przetwórstwa Owintar, w Centrum wysoko wyspecjalizowanych i zarazem wysokopłatnych usług jest remedium na jedną z największych bolączek dzisiejszego Tarnowa, którą - zdaniem wicepremiera - jest „drenaż młodych dobrze wykształconych ludzi”, a także wpisuje się w propozycje rządu Mateusza Morawieckiego dla miast średniej wielkości, takich jak Tarnów.

„Tutaj po prostu nie ma dla nich miejsc pracy, dlatego wyjeżdżają oni do Krakowa, Wrocławia, Warszawy, a nawet do Rzeszowa. Tarnów będzie się rozwijał, jeżeli będą tutaj powstawać miejsca pracy dla dobrych specjalistów” - ocenił Gowin. Zadeklarował, że inicjatywa Koprowskiego zagospodarowania terenów dawnego Owintaru będzie miała pełne rządowe wsparcie. „Zapewne będzie mogła też liczyć na wsparcie władz wojewódzkich, bo Zjednoczona Prawica odniosła w Małopolsce druzgoczące zwycięstwo” - dodał lider Porozumienia.

wSieci.pl

25 maj 2019

  • KONKURS DLA DZIECI – na prace czekamy DO 7 CZERWCA!

    Przed nami szczególna sobota – Dzień Dziecka. Mamy pomysł! Wykorzystajcie ten wyjątkowy weekend do rodzinnej zabawy i stwórzcie wspólnie pracę plastyczną na konkurs tygodnika „Sieci”.

    Macie czas do 7 czerwca. To uspokajająca wiadomość dla naszych czytelników, którzy dzwonili i pisali zaniepokojeni, czy ich prace dotrą na...

  • Wieczór wyborczy oglądaj w telewizji wPolsce.pl

    Już od godz. 20:50 startuje w niedzielę jedyny w swoim rodzaju WIECZÓR WYBORCZY, w którym wezmą udział znani publicyści telewizji wPolsce.pl: Marcin Wikło, Wojciech Biedroń, Jacek Karnowski, Michał Karnowski, Marcin Fijołek, a także publicysta TVP Tadeusz Płużański.

Niezalezna.pl

Źródła nie znaleziono

chwilowka