Słowno wstępne

Jestem otwarty na współpracę z organizacjami, osobami prywatnymi a także instytucjami samorządowymi jak i państwowymi, które działają na rzecz rozwoju miasta i regionu. Liczę, iż na łamach mojego portalu najciekawsze informacje , pomysły i inspiracje znajdą swoje miejsce. Niech ten elektroniczny przekaz będzie wizytówką mojej osoby i sympatyków "Regionu tarnowskiego".

Kazimierz Koprowski
Kandydat na Prezydenta Miasta Tarnowa

Seweryn Partyński poprze w II turze Kazimierza Koprowskiego

2018-10-29

Seweryn Partyński z Kukiz’15 udzielił poparcia Kazimierzowi Koprowskiemu. – Omówiliśmy każdy punkt z mojego programu i każdy został zaakceptowany. Znaleźliśmy consensus, bo jeżeli razem decydujemy się na zakup samochodu, to nie będziemy już kłócić się o jego kolor – mówi Partyński. – Jeżeli rzeczywiście uda się zrealizować ten wspólny program, to z moich 5 proc., które uzyskałem w wyborach, może się okazać, że będzie 100 proc. sukcesu dla Tarnowa i dla młodych ludzi. Sami kandydaci ułatwili mi tę decyzję związaną z przekazaniem poparcia. Kazimierz Koprowski zwrócił się do mnie, tymczasem drugi z kandydatów nie wykonał żadnego gestu, żeby nas młodych ludzi w jakikolwiek sposób wysłuchać. Mam nadzieję, że porozumienie po wyborach będzie realizowane przez Kazimierza Koprowskiego – wyjaśnia Seweryn Partyński. – Zgoda powinna budować i w imię tej zgody zdecydowaliśmy się na podpisanie porozumienia o współpracy – komentuje Kazimierz Koprowski. – To porozumienie o współpracy programowej, o wzajemnym wspieraniu się, zaangażowaniu młodych ludzi skupionych wokół Seweryna Partyńskiego, skupionych także w Kukiz’15, aby poparli również program PiS-u, poparli mój program dla rozwoju Tarnowa. Ten program dotyka każdej dziedziny – tłumaczy kandydat na prezydenta Tarnowa.

wSieci.pl

25 maj 2019

  • KONKURS DLA DZIECI – na prace czekamy DO 7 CZERWCA!

    Przed nami szczególna sobota – Dzień Dziecka. Mamy pomysł! Wykorzystajcie ten wyjątkowy weekend do rodzinnej zabawy i stwórzcie wspólnie pracę plastyczną na konkurs tygodnika „Sieci”.

    Macie czas do 7 czerwca. To uspokajająca wiadomość dla naszych czytelników, którzy dzwonili i pisali zaniepokojeni, czy ich prace dotrą na...

  • Wieczór wyborczy oglądaj w telewizji wPolsce.pl

    Już od godz. 20:50 startuje w niedzielę jedyny w swoim rodzaju WIECZÓR WYBORCZY, w którym wezmą udział znani publicyści telewizji wPolsce.pl: Marcin Wikło, Wojciech Biedroń, Jacek Karnowski, Michał Karnowski, Marcin Fijołek, a także publicysta TVP Tadeusz Płużański.

Niezalezna.pl

Źródła nie znaleziono

chwilowka