Słowno wstępne

Jestem otwarty na współpracę z organizacjami, osobami prywatnymi a także instytucjami samorządowymi jak i państwowymi, które działają na rzecz rozwoju miasta i regionu. Liczę, iż na łamach mojego portalu najciekawsze informacje , pomysły i inspiracje znajdą swoje miejsce. Niech ten elektroniczny przekaz będzie wizytówką mojej osoby i sympatyków "Regionu tarnowskiego".

Kazimierz Koprowski
Kandydat na Prezydenta Miasta Tarnowa

Minister Elżbieta Rafalska w Tarnowie

2018-10-17

Minister Pracy i Polityki Społecznej Elżbieta Rafalska, na moje zaproszenie gościła w Tarnowie.

Wydatne wsparcie dla rodzin, osób niepełnosprawnych, a także kontynuacja w najbliższych latach programów rządowych pomocy dla najuboższych. Te zapewnienia padły podczas spotkania minister Elżbiety Rafalskiej z mieszkańcami Tarnowa. Minister nawiązała do czołowych programów społecznych Prawa i Sprawiedliwości – w tym przede wszystkim „Rodziny 500 +”. Elżbieta Rafalska zadeklarowała że, rządowi zależy na sprawiedliwym podziale środków i niwelowaniu różnić społecznych oraz ekonomicznych między dużymi miastami i małymi gminami miejsko – wiejskimi.

Zaproszony gość omówił też, kwestię polityki senioralnej – czyli m.in. programu „Leki 75 +” oraz budowy domów i klubów seniora.  My widzimy, że samorządy powinny mieć większą zachętę do realizacji rozmaitych zadań społecznych.  Minister Rafalska podczas spotkania w Tarnowie zwróciła też uwagę na rolę samorządu. "To nie jest jedynie rola rządu i pieniędzy rządowych.

Samorządy także same powinny zabezpieczać w swoich budżetach pieniądze na ten cel" - podkreślała. Rząd dołoży wszelkich środków dla samorządów, by powstawały place zabaw, domy seniorów, zewnętrzne siłownie itp.

Otrzymałem wsparcie od minister Rafalskiej, w zakresie proponowanych projektów dotyczących  rodziny i seniorów w Tarnowie.

"Proszę o pomoc, abyśmy w Tarnowie jako społeczeństwo stanęli na nogi"

wSieci.pl

20 marzec 2019

Niezalezna.pl

Źródła nie znaleziono

chwilowka