Słowno wstępne

Jestem otwarty na współpracę z organizacjami, osobami prywatnymi a także instytucjami samorządowymi jak i państwowymi, które działają na rzecz rozwoju miasta i regionu. Liczę, iż na łamach mojego portalu najciekawsze informacje , pomysły i inspiracje znajdą swoje miejsce. Niech ten elektroniczny przekaz będzie wizytówką mojej osoby i sympatyków "Regionu tarnowskiego".

Kazimierz Koprowski
Kandydat na Prezydenta Miasta Tarnowa

PRZYJACIEL TARNOWSKIEJ MŁODZIEŻY

 2018-10-12

 Do Pana Oliwiera Hynka Przewodniczącego Młodzieżowej Rady Miejskiej.

Wysoko sobie cenię przyznanie tytułu "PRZYJACIEL TARNOWSKIEJ MŁODZIEŻY". Uhonorowanie mnie tym tytułem jest wielkim wyróżnieniem, zwłaszcza, że otrzymałem go w okresie gdy przestałem pełnić funkcję radnego i przewodniczącego Rady Miejskiej w Tarnowie. Praca na rzecz młodzieży dawała mi wielką satysfakcję, poczucie dobrze spełnionego obowiązku oraz przyczyniła się do poważnego zwiększenia aktywności przedstawicieli uczniów poszczególnych szkół w Radzie Młodzieżowej. Z perspektywy czasu, mogę jednoznacznie stwierdzić, że moje działania w kierunku uchwalenia nowego statutu Młodzieżowej Rady Miejskiej i przeprowadzenia wyborów wg nowych zasad było bardzo dobrym rozwiązaniem.

Nowa Rada Młodzieżowa podjęła szereg działań nie tylko ją promujących ale przede wszystkim wyrażała swoje opinie w istotnych kwestiach życia społecznego mieszkańców Tarnowa. Podejmowane inicjatywy były i są godne naśladowania. Wiele z tych inicjatyw wymaga wsparcia finansowego ze strony prezydenta miasta by były bardziej dostrzegane, bardziej potrzebne i skuteczniej rozwiązujące problemy młodego pokolenia. Młodzieżowa Rada to poważny partner i wręcz niezbędny w funkcjonowaniu tarnowskiego społeczeństwa. Bardzo Wam dziękuję za to wyróżnienie. Mam wielką nadzieję, że będziemy współpracować dla dobra naszego grodu wnosząc wspólnie wiele ciekawych inicjatyw.

Z wdzięcznością Kazimierz Koprowski

wSieci.pl

25 maj 2019

  • KONKURS DLA DZIECI – na prace czekamy DO 7 CZERWCA!

    Przed nami szczególna sobota – Dzień Dziecka. Mamy pomysł! Wykorzystajcie ten wyjątkowy weekend do rodzinnej zabawy i stwórzcie wspólnie pracę plastyczną na konkurs tygodnika „Sieci”.

    Macie czas do 7 czerwca. To uspokajająca wiadomość dla naszych czytelników, którzy dzwonili i pisali zaniepokojeni, czy ich prace dotrą na...

  • Wieczór wyborczy oglądaj w telewizji wPolsce.pl

    Już od godz. 20:50 startuje w niedzielę jedyny w swoim rodzaju WIECZÓR WYBORCZY, w którym wezmą udział znani publicyści telewizji wPolsce.pl: Marcin Wikło, Wojciech Biedroń, Jacek Karnowski, Michał Karnowski, Marcin Fijołek, a także publicysta TVP Tadeusz Płużański.

Niezalezna.pl

Źródła nie znaleziono

chwilowka