Słowno wstępne

Jestem otwarty na współpracę z organizacjami, osobami prywatnymi a także instytucjami samorządowymi jak i państwowymi, które działają na rzecz rozwoju miasta i regionu. Liczę, iż na łamach mojego portalu najciekawsze informacje , pomysły i inspiracje znajdą swoje miejsce. Niech ten elektroniczny przekaz będzie wizytówką mojej osoby i sympatyków "Regionu tarnowskiego".

Kazimierz Koprowski
Kandydat na Prezydenta Miasta Tarnowa

Minister Witold Bańka w Tarnowie

 2018-09-29

Na moje zaproszenie, gościł w Tarnowie Minister Sportu i Turystyki Witold Bańka. Areną spotkania był stadion miejski w Mościcach, na którym odbyła się konferencja plenerowa. Honorowy gość przypomniał, że rząd PiS w latach 2016-2018 przeznaczył na projekty rozwoju obiektów sportowych w Małopolsce 236 mln zł.

Niestety, Tarnów nie zyskał wiele z tych projektów. Zabrakło dobrej woli niektórych polityków. Minister Witold Bańka zadeklarował, że jego resort jest gotowy, w najbliższych latach wesprzeć tylko dobrze przygotowane projekty pod kątem formalno - prawnym w zakresie infrastruktury sportowej i szkolenia dzieci i młodzieży.

Wierzę gorąco, że część tych środków zostanie ulokowana w naszym mieście. Minister wspomniał o możliwości dofinansowania tarnowskiego stadionu żużlowego. Oboje stwierdziliśmy, że tarnowski sport stać na więcej. Przedstawiłem ministrowi Bańce swój program w zakresie realizacji rozwoju tarnowskiego sportu.

wSieci.pl

20 luty 2019

  • Ziobro przeciw odbieraniu mieszkań

    "Sprawiedliwość i bezpieczeństwo"

  • „Sieci”: Bombowa opcja

    Rozmieszczenie w Polsce wyrzutni pocisków przenoszących broń atomową jest – na razie – dość niepewną i odległą ewentualnością. Warto jednak pamiętać, że bezpieczeństwo Polski nie polega na tym,aby taką ewentualność odrzucać....

Niezalezna.pl

Źródła nie znaleziono