• alt-icon
  alt-icon
 • alt-icon
  alt-icon
 • alt-icon
  alt-icon
 • alt-icon
  alt-icon
 • Razem dla Tarnowa

  Wiem, jak sprawić, by Tarnów stał się miastem nowoczesnymi i bezpiecznym z dynamicznie rozwijającą się gospodarką. 
                                                                                                                  Kazimierz Koprowski

  Szczegóły
 • Koprowski dla młodzieży

  Wiem, jak spełnić aspiracje zawodowe i życiowe młodzieży, która może stać się siłą napędową tarnowskiej gospodarki, nauki, kultury i sportu.

  Szczegóły
 • Koprowski dla rodziny

  Najważniejsza jest RODZINA! Nasze działania skoncentrowane są na pomocy rodzinie w zakresie prawidłowego funkcjonowania jej, zgodnie z chrześcijańskimi i świeckimi wartościami.

  Szczegóły
 • Koprowski o miejscach pracy

  Przyspieszymy proces urbanizacji miasta. Dołożymy wszelkich starań, by stworzyć klimat, umożliwiający powstawanie nowych miejsc pracy z rodzimego kapitału.

  Szczegóły

Kultura i edukacja

Stawiam na silną i rzetelną edukację. Tarnowianie zasługują na dobrze wykształconych ludzi, którzy znajdą dla siebie miejsce w Tarnowie.

Praca i przedsiębiorczość

Walka z bezrobociem jest konieczna! Niemożliwe jest by wykształceni ludzie musieli poszukiwać pracy poza granicami kraju, często poniżej kwalifikacji.

Sport i zdrowie

Tarnów jest miastem starzejących się ludzi. Stąd potrzeba szczególnej troski o szybką dostępność specjalistycznego leczenia.

Słowno wstępne

Jestem otwarty na współpracę z organizacjami, osobami prywatnymi a także instytucjami samorządowymi jak i państwowymi, które działają na rzecz rozwoju miasta i regionu. Liczę, iż na łamach mojego portalu najciekawsze informacje , pomysły i inspiracje znajdą swoje miejsce. Niech ten elektroniczny przekaz będzie wizytówką mojej osoby i sympatyków "Regionu tarnowskiego".

Kazimierz Koprowski
Kandydat na Prezydenta Miasta Tarnowa

Tarnów w obiektywie

Cytaty

 • Bardzo dużo zależy od wyborów europejskich i samorządowych. Jeśli te pierwsze będą niekorzystne dla PO, mogą w konsekwencji wywołać pewne procesy wewnątrz samej Platformy. Ważniejsze będą wybory samorządowe, bo tutaj chodzi o realną władzę. Jeżeli PO zacznie tracić władzę w województwach, będzie to poważny kryzys obecnego układu, w którym partia rządząca ma władzę w niemal wszystkich województwach.

  Jarosław Kaczyński
  Prezes Prawa i Sprawiedliwości
 • Chcemy w najbliższym czasie pojawić się w każdym z powiatów Małopolski, celem dyskusji z mieszkańcami oraz samorządowcami nad naszym programem. Chcemy, aby był on wspólnym programem, powstałym w duchu dialogu i zrozumienia. Nie chcemy jak obecna władza, zamykać się w biurach i gabinetach, odgradzać od ludzi barierkami i ochroniarzami.

  Beata Szydło
  Wiceprezes Prawa i Sprawiedliwości
 • Małopolska jest regionem, w którym najszybciej w Polsce rośnie bezrobocie. Ponad połowa wszystkich bezrobotnych to ludzie młodzi, poniżej 34 roku życia. To skandal!

  Andrzej Duda
  Poseł Prawa i Sprawiedliwości

chwilowka